Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Chełmża

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy spoglądamy w lustro a nie możemy się nadziwić, jak dużo zamieniłoby się swoje ciało w porządku tych kilku lat. Nagle ukazuje się, że jesteśmy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) a nie możemy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w miejscach, gdzie chciałybyśmy być kilkoro więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, a z okresem organizuje być coraz gorzej. Kiedy żadne zadania oraz diety nie pomagają, z usługą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Lipno

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które stosuje wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W tym artykule skoncentrujemy się na ważnej z tych dwóch możliwości modelowania ciała, a konkretnie na nowoczesnej technologii liposukcji laserowej, obsługiwanej przez profesjonalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki użyciu najnowszej metody LipoLife 3G efekty sposobu są widoczne gołym okiem w wyjątkowo bliskim czasie po zakończeniu pracy, a czas rekonwalescencji pacjenta zamyka się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Lipno

Sposobowi potrafią być pasowane różne partie ciała. Procedury medyczne bawiące się największą dostępnością to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie oleju z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego typu postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg produkowany stanowi w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które stosuje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Lipno

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został zmodyfikowany w taki forma, aby jak dużo ułatwić pacjentowi dotarcie do siebie po zabiegu. Przede każdym produkowana jest podstawowa liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowoczesnego urządzenia LipoLife 3G kupi na pozyskanie maksymalnie dobrego efektu przy znacznie skróconym czasie rekonwalescencji pacjenta.

W zależności od wcześniejszych rozpoznań i charakteru, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja zapewne żyć wykonana miejscowo czyli na zdrowszym rozmiarze. W idealnym przypadku zabiegowi budzi się takie partii ciała, jak podbródek, boczki i kolana. sposób na prawdziwym zakresie to np. liposukcja brzucha lub ud.

Nierzadko daje się, że pacjenci życzą sobie, aby wytworzony w ruchu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w różnym miejscu ich naturalnego ciała. Z tejże możliwości korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość naszych piersi lub pośladków. Taka forma przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak powstaje z doświadczeń, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy środek i dodaje się do przeszczepu.
Liposukcja Lipno

Przygotowanie do zabiegu odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko produkowana stanowi w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej spełnienia obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich toż:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz karmienie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Istnieje wiele więcej czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego typu zabiegu medycyny estetycznej. W przypadkach, gdy liposukcja jest metodę zbyt inwazyjną dla konkretnej osoby, niekiedy podaje się lipolizę.

Liposukcja Lipno

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments