Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Polecane i promocje

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3? Nowa Nokia 2.3, model który z pewnością pozyska nieco liczne grono potencjalnych nabywców dzięki przystępnej, atrakcyjnej cenie przy użyciu bogatych oraz nowych funkcji. Ekran o przekątnej 6,2 cala i proporcjach 19:9 wykonano w technologii in-cell. Jest on w bycie wyświetlić obraz o rozdzielczości HD+. U góry otrzymują się wcięcia na aparat przedni w stanie kropli wody. Smartfon zasilany jest baterią 4000 mAh, która dzięki wykorzystaniu trybu adaptacyjnego ma wystarczyć na 2 dni pracy. Zdjęcia można zaobserwować na rozszerzalnej pamięci wewnętrznej o pojemności 32 GB.

Wszyscy doskonale wiemy iż piękne minimalistyczne wykonanie tych modelów telefonicznych miesza się również na ich delikatność. Zatem niezbędnym faktem jest urządzenie się w normalni dedykowany pokrowiec ochronny. Dzięki niemu zmniejszymy ryzyko uszkodzenia czy zniszczenia Noki 2.3.

OCHRONA TELEFONU

Oryginalne etui z klapką Wallet Cover – stylowa gwarancja na najogromniejszym stopniu.

Dedykowany i oryginalny pokrowiec dla Noki 2.3 to niepowtarzalny z artykułów z wyższej półki.
Nie wyłącznie pięknie się prezentuje przez zastosowanie dobrych materiałów którym w niniejszym faktu jest tworzywo skóropodobne. Pięknie skrojone wykonanie oraz dodatkowo obszycie.
W parze za elementami gwarantującymi niezwykły design, które zajmują oko równolegle idą najważniejsze wartości tego pokrowca czyli zabezpieczenie.
Telefon wydaje się w w odpowiednio wyprofilowanych szynach wykonanych z twardego materiału TPU. Są one dostosowane do kształtu obudowy – jednocześnie służą jej zabezpieczenie przed zarysowaniami a własnymi uszkodzeniami.
Etui pewno stanowić używane i w postaci podstawki co bywa niezwykle potrzebne w porządku prowadzenia wideo rozmowy albo oglądania filmów.
Pancerne etui to kompletne wyjście dla pań szukających profesjonalnej ochrony telefonu.

Sprowadzają się w byciu sytuacje i jakości iż standardowe zabezpieczenie okaże się niewystarczające dla telefonu ze względu na ekstremalne czynności i tymże tymże zwiększone zagrożenie uszkodzeń.
Pokrowiec etui pancerne Armor Case czarne do NOKIA 2.3 świetnie odnajdzie się w takich możliwościach tworząc dla telefonu pancerną powłokę jaka nie pozwoli na wolne zniszczenie.
Podwójna konstrukcja zbudowana z odpornego na odkształcenia oraz ścieralność materiału TPU oraz słabego
i pewnego PC gwarantują odpowiednie bezpieczeństwo urządzenia.
Takie połączenie produktów i technologia Air Cushion to świetna warta nie tylko przed zarysowaniami a i doskonała amortyzacja wstrząsu podczas upadku.
Zastosowanie wycięć na wszystkie zewnętrzne wyjścia sprawiają, że czerpanie z takiego pokrowca nie ma dość pomysłu na komfortowe użytkowanie, natomiast specjalnie grawerowane obrazy we pomieszczeniu nakładki dodają się do przepływu powietrza. Tym tymże telefon oddycha zwyczajnie nie pocąc się w pokrowcu.

OCHRONA WYŚWIETLACZA

Szkło Hartowane to taka czapka niewidka dla wyświetlacza, która chować będzie nie tylko przed zimnem i pobrudzeniem a często potrzaskaniem tak ważnego wyświetlacza bez jakiego nie możliwość czerpać z telefonu.
Idealnie dopasowane, niemal niewidoczne a przy tym małe zaś w żaden sposób niekomplikujące funkcji.

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments