{Jaki| Który smartwatch do 90 zł?

Prasóweczki

Smartwatche do 200zł

Xiaomi Haylou Watch Solar LS0

Zegarek kosztuje tylko 160zł tylko jak na naprawdę popularny smartwatche potrafi wiele, wygląda świetnie i zapewnia długi okres działalności na baterii aż około miesiąca w zależności od użycia sprzętu. Ten zegarek należy do firmy Xiaomi a w polsce jest publiczny w coś dość większej sumie niż w chinach ale potem stanowi ona swoja.

{Jaki| Który smartwatch do 90 zł?

Co za taką cenę oferuje nam zegarek Xiaomi.

Jest wówczas podstawowy z konkurencyjnych zegarków dla swego smartwatcha Amazfit Bit. Jest wówczas niewątpliwie ładny sprzęt. Zajmuje on okrągłą tarczę 1.3 cala dodatkowo stanowi otoczony metalową ramką. Do ostatniego urządzenie jest jednostajne i zawiera się ono pod mankietem koszuli. Danie istnieje ponad odpowiednio zabezpieczone przed wodą o czym oferuje potwierdzona norma IP68.

kup traz

 

Przepiękny markowy zegarek, który je 169,99 zł. Idealny smartwatche dla osób, ponieważ sprawdzi się on jak bonus do wielu eleganckich strojów. Posiada dotykowy ekran oraz opcje personalizacji tarczy. Możemy dodatkowo będąc takie urządzenie zadbać o własną kondycję ponieważ potrafi ono mnóstwo funkcji dzięki, którym zadbamy o nasze zdrowie przez całą dzień.

Funkcje proste w smartwatchu.

Pomiar tętna

Pomiar ciśnienia krwi

Krokomierz

Pulsometr

Czujnik spO2

Monitor snu

Systemy do uprawiania

Powiadomienia telefoniczne

Alarm

Budzik

Funkcja znajdź mój telefon

Powiadomienia SMS

Przypomnienie o braku ruchu

Gdy śpisz urządzenie czuwa nad tobą.

Zegarek czuwa nad nami jak śpimy sprawdza czy sprawdza czy posiadamy silny sen lub czy nie powinniśmy jeszcze dospać albo lub nie istnieje więc etap na wstawanie.

Smartband sprawdza i jakość wypoczynku dodatkowo istnieje to nadzwyczaj opłacalna funkcja, gdyż dzięki temu możemy wypoczęci i pełni energii rozpocząć ostatni dzień. W aplikacji na telefon od zegarka możemy te odczytać kiedy dokładnie poszliśmy spać, kiedy wstaliśmy także która istnieje możliwa godzin snu z określonego tygodnia.

Xblitz WatchME

Smartwatch dla niemowlęta wtedy nie tylko ozdoba dobrze robiąca na ręce, ale też sprzęt dostarczający nie ale do wymiaru czasu. Daje także jak odbiornik gps dzięki, któremu widzimy zawsze gdzie jest nasze dziecko jednak do ostatniego pożądana jest dodatkowa aplikacja na telefon i karta sim, która pragnie żyć w zegarku. Dodatko dziecko sam że nam wysłać sygnał sos gdy coś się dzieje, i urządzenie poinformuje nas jak stan baterii jest podobny zeru. Obsługa takiego przyrządu jest poręczna i intuicyjna dzięki wykorzystaniu panelu dotykowego. Łatwo możemy jeszcze zadzwonić na nasz zegarek, oraz nasze dziecko będzie znało co więc za numer, ponieważ jest opcja dodania 10 wstępów do pracy adresowej. Z tak zwanych bajerów zegarek posiada wbudowany aparat dzięki, któremu możemy spowodować selfie.

Kruger&Matz SmartKid

Nowe zorganizowanie w całości zegarka, które za pomocą lokalizacji i karty sim pokaże nam gdzie w określonym czasie otrzymuje się nasze dziecko. Smartwatch zapewnia bezpieczeństwo ponieważ dane, które składowane są o swym dziecku są dostępne ale dla pań uprawnionych. W 2017 roku ubiegła taka praca gdzie w Niemczech takie możliwości wyciekły oraz niedawno swoją wpadkę był ponad Garmin gdzie hakerzy opanowali serwery również je zablokowali. W Polsce wyciek możliwościach nie miał miejsca jeśli chodzi o dane z zegarków z lokatą lokazij.

Sprzęt

Pudełko w, którym znajduje się sprzęt jest delikatnej kondycji, oraz niewielkich rozmiarów. Sposób nie jest za duży jest tylko sam zegarek, instrukcje, kabel do ładowania i synchronizacji przez komputer i mały śrubokręcik ludzie do tworzenia tacki na stronę sim. Procesor narzędzia to MTK2503, system operacyjny linux, bateria 4000mah i sprzęt jest wodoszczelny oraz ma certyfikat IP67. Zegarek jest paski silikonowe doskonałej kondycji, i samo przygotowanie jest właściwie prawe i nikogo nie powali istnieje więc raczej dobra średnia półka. SmartKid tej spółki ma jeden przycisk gdzie naciśnięcie uruchamia zegarek, a przytrzymanie wysyła wiadomość alarmową do aplikacji na telefon rodzica, i nawet i związanie pod określony numer. Gdy alarm się załączy wyłączenie urządzenia nie jest możliwe przez przycisk, a jedynie przez rodzica czyli po przez rozładowanie się akumulatora.

zobacz również  Jaki smartwatch do 200 zł?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments